home Ostatní Vyrobte si práskací cigarety za pomocí práskacích kapslí

Vyrobte si práskací cigarety za pomocí práskacích kapslí

Někteří kuřáci milují klasické cigarety s příchutí čistého tabáku, ale je i mnoho těch, kteří si zamilovali například mentolové cigarety. Když byly práskací mentolové cigarety staženy z prodeje, pro mnoho kuřáků to byla těžká rána. Také patříte mezi kuřáky, kteří miluji cigarety s příchutěmi? Proč mít kouření stereotypní, když si ho můžete zpestřit zajímavými příchutěmi. Práskací cigaretu si můžete i snadno vyrobit.

Kde si pořídit práskací kapsle

Abyste si mohli vyrobit práskací cigaretu, postačí vám k tomu práskací kapsle s příchutí, které si pořídíte v internetovém obchodě na Puknito.cz. Tyto kapsle vám promění jakoukoliv cigaretu s filtrem na práskací cigaretu a platí to také o náplních HEETS. Puknito nabízí širokou nabídku příchutí, která zahrnuje příchutě, jako jsou třeba mentol, borůvka, meloun, cola, jahoda, hroznové víno, liči, zelený čaj a další, Můžete si pořídit stylové balení s určitým počtem kusů od dané příchuti nebo si můžete pořídit i mix příchutí. S mixem příchutí bude každá vaše cigareta chutnat trochu jinak a to vás může skvěle bavit.

Jak vlastně práskací kapsle používat? Součástí každého balení práskacích kapslí je dřevěná palička, která má ostrý a tupý konec. Ostrým koncem uděláte do filtru cigarety otvor, k otvoru přiložíte práskací kapsli a tupým koncem paličky ji zastrčíte do filtru. Následně stačí už jenom filtr zmáčknout a cigareta dostane potřebnou příchuť. Pro ještě rychlejší vytvoření práskací cigarety můžete použít speciální aplikátor MR.Blast, se kterým si vyrobíte práskací cigaretu zhruba za 5 sekund. Eshop na Puknito.cz nabízí balení jak po 50, tak i po 100 kusech. Nabízí se vám zde i další druhy aplikátorů a nejrůznější příchutě. Některé z nich jsou velmi netradiční, třeba práskací kapsle s příchutí vanilky, pomeranče nebo ledové kávy. Inspirujte se nabídkou webu a zajisté si zde vhodnou příchuť vyberete.