home Zdraví & krása Veterinární péči na špičkové úrovni poskytuje veterinární klinika Vethope

Veterinární péči na špičkové úrovni poskytuje veterinární klinika Vethope

Každý majitel chce pro svého mazlíčka kvalitní veterinární péči. Takové se dočkáte na veterinární klinice Vethope v Praze. Veterináři místní kliniky se specializují na prevenci a léčbu malých domácích zvířat. Jedná se o psi, kočky a další drobné savce. 

Příčiny a souvislosti onemocnění jim pomáhá hledat špičková diagnostika. Veterináři na klinice každý den aplikují inovativní, efektivní a velmi šetrné preventivní i léčebné postupy. Díky nim mohou zajistit vašim domácím mazlíčkům dobrou kondici, pomohou jim ulevit od bolesti, zlepší a prodlouží jejich život.

Vybavení kliniky

Pro hematologické vyšetření používají veterináři moderní hematologický přístroj. Ten pomáhá poskytovat komplexní obrázek o celkovém zdravotním stavu vyšetřovaného zvířete. Výsledky jsou k dispozici během několika málo minut. Tento přístroj poskytuje velmi přesné výsledky rozboru krve a díky tomu usnadní diagnostiku. 

 

Pro zákroky se na klinice používá šetrná inhalační anestezie SAFETY+. Ta poskytuje během zákroku ještě větší bezpečí. Využívá se třeba i v případě kastrace psa nebo kastrace králíka. Je vhodná i pro větší diagnostické vyšetření, které je potřeba provést v sedaci. Také ji veterináři využívají při stomatologickém ošetření. Jedná se třeba o zubní kámen u psa. Profesionální péče o chrup domácích mazlíčků je na seznamu poskytovaných služeb. U zanedbaného chrupu hrozí chronické infekce, zánětlivá onemocnění a dokonce i ztráta zubů. Jak poznat problémy se zuby? Jedním z možných signálů je změna v příjmu potravy, může to být i nechutenství nebo zápach linoucí se ze zvířecí tlamy. Ten může být příčinou začínající parodontózy.

 

Veterináři pravidelně provádějí stomatologická vyšetření a mohou pořizovat i rentgenové snímky a to díky rentgenovému přístroji s možností digitalizace snímků.

 

Na webu https://www.vethope.cz/cs/ si můžete prohlédnout kompletní výbavu i vše, co veterinární klinika Vethope svým pacientům nabízí.