home Bydlení Máte rádi knihy nebo suvenýry? Nesmí vám chybět kvalitní regály a knihovny

Máte rádi knihy nebo suvenýry? Nesmí vám chybět kvalitní regály a knihovny

Spousta dětí a dospívajících sbírá doslova kdeco. Kluci zajímavé kamínky, figurky postaviček z her nebo pohádek, holky oblíbené mini zvířátka z onlinovky, vystavují si předměty, které vytvořily ve školce, škole, mají oblíbené plyšové hračky… I dospělí si často vystavují nejrůznější předměty od suvenýrů z cest, přes dárky, po fotografie a výrobky od dětí. Pro všechny tyto předměty, stejně jako pro vaše milované knihy, je dobré mít spolehlivé regály a knihovny

Regály mnoha velikostí i dispozičních řešení

Než se rozhodnete pro některý z nabízených regálů a knihoven, je potřeba zvážit, jakou zátěž má unést, zda chcete typ otevřený nebo uzavřený, příp. zda má jít o knihovnu, regál, který má i zásuvky nebo skříňku, i police. 

Na webových stránkách Sg-nabytek.cz najdete zavedený e-shop s nábytkem, kde nabízí jak policové regály, tak regály na knihy, dřevěné regály, regály do koupelny a další. Funguje zde mnoho filtrů, takže můžete ideální regál vybírat podle ceny, barvy, dekoru, šířky, výšky, hloubky materiálu i značky. 

Pokud jej budete umisťovat tam, kde už vybavení je, je trendy, když bude ve stejném dekoru, jak původní nábytek. Jestliže bude stát samostatně např. na chodbě, moderní je dekor dub sonoma. I vitríny v tomto provedení vám mohou přijít vhod, stejně jako policové skříně. 

Knihovna do ložnice?

Policový regál nebo knihovnu můžete umístit i do ložnice. Třeba ti, kteří mají v ložnici i křeslo „ušák“, aby se jim dobře sedělo nejen u četby, nebo mají rádi anglický styl, se budou ve společnosti knih cítit dokonale. Co třeba regál 40 cm černý, který je teď v akci se slevou 42 %? Anebo regál RS-30 bílý, který je netradiční a vkusný?

Podívejte se na sg-nabytek.cz a přesvědčte se o tom, že kvalitní nábytek může být cenově dostupný pro každého z nás.