home Ostatní Dronové světelné show se stávají fenoménem 21. století

Dronové světelné show se stávají fenoménem 21. století

K začátku roku neodmyslitelně patří ohňostroje, které mají spoustu zastánců, ale i odpůrců. A právě odpůrců, ze zcela pochopitelných důvodů, neustále přibývá. Ohňostroje se stávají zastaralou zábavou, která má více negativních dopadů na zvířata, děti a přírodu než těch pozitivních. Lidé jsou však druh vynalézavý, a proto si za ohňostroje našli adekvátní náhradu. Náhradu, jenž nezpůsobuje újmu zvířatům, citlivým lidem a dětem a neznečišťují životní prostředí. Dronové světelné show jsou způsob, jak můžete vyprávět svůj příběh na noční obloze.

Zapomeňte na nicneříkající tvary

Drony, které jsou opatřeny LED světly v různých barvách, dokáží předvést na noční obloze mnohem více než jen bezduché nicneříkající útvary. Drone show se řídí programem, který si můžete vymyslet jen vy sami. Mezi inovativní města, která jdou s dobou patří například Nymburk, který si objednal dronovou show na magicdrones.cz. Celá světelná show byla přizpůsobena příchodu Nového roku, podle přání zadavatele. Obyvatelé města mohli na obloze spatřit například lahev sektu.

Každá dronová show je originální a jedinečná a každá vypráví odlišný příběh. Diváci, až 1 km vzdálení, mohou na obloze spatřit logo vaší společnosti, když pořádáte firemní večírek; oblíbené pohádkové postavy, když chcete překvapit své ratolesti a jejich hosty na dětské oslavě; oblohu plnou srdcí a lásky na svatební hostině. Fantazii se meze nekladou. Softwarový inženýři z magidrones.cz dokáží naprogramovat drony tak, aby předvedly show podle vašeho „scénáře“. Doprovodná hudba a zvuky vytvoří kouzelnou atmosféru, o které si budou dlouho všichni vyprávět.

Dronová show se hodí na každou slavnostní příležitost

Drony jsou téměř nehlučné, nezanechávají žádný škodlivý odpad a jsou znovu použitelné. To vše je přívětivé k přírodě, ale je to jen jeden z důvodů, proč by měly diváky bavit převážně dronové světelné show. Jedinečný zážitek, který je současně osobní a zanechá v každém příjemné pocity.