home Cestování Romantiku a mnoho dalšího vám naservíruje hrad Karlštejn a jeho okolí

Romantiku a mnoho dalšího vám naservíruje hrad Karlštejn a jeho okolí

Nemusíte do zahraničí, abyste si užili skutečně pohádkovou dovolenou. Důkazem o tom bezpochyby je u nás nespočet poutavých míst, mezi která patří také okolí Berounky. Jako neodmyslitelná součást zdejší krajiny je totiž hrad Karlštejn, který se tyčí nad malebným údolím klikatící se řeky. Krajina Českého krasu zkrátka učaruje asi každého, kdo se rozhodne sem podívat.

Ubytujte se v harmonickém prostředí

Pokud se rozhodnete vydat do těchto končin, určitě byste ale měli myslet také na ubytování, které vás nechá nasát zdejší atmosféru. Mezi velmi populární hotely u hradu Karlštejna patří třeba Romantický Hotel Mlýn Karlštejn, který je jako stvořený pro všechny zamilované páry, ale samozřejmě vyhoví nejen zamilovaným dvojicím. Mezi nejoblíbenější ubytovací balíčky, které vás zde naladí, na tu pravou atmosféru, patří:

  • Romantický balíček
  • Relaxační balíček

Do hotelu se můžete vydat nejen za romantikou, ale třeba také s přáteli či s kolegy s práce, se kterými zde můžete uspořádat vskutku nezapomenutelnou společenskou akci. Můžete relaxovat nebo se bavit nebo obojí. Páry ale rozhodně využijí romantického balíčku, se kterým se stane vaše ubytování na Karlštejně opravdu nezapomenutelným zážitkem. Můžete si totiž užít třeba výborné večeře při svíčkách na letní terase nebo v prostředí restaurace.

V okolí je toho mnoho k vidění

Už v úvodu jsme vás lákali na nádhernou přírodu a zdejší okolní krajinu, která je zcela výjimečnou perlou naší malé země. Také proto je to ideální místo k tomu, abyste si zde naplánovali své výlety. Není to ale pouze malebná krajina, kterou zde můžete objevovat, zaujmout vás může třeba nedaleký zoopark, který můžete navštívit s dětmi. Nezapomenutelné jsou místní vinné sklípky, které jsou zcela charakteristickým prvkem zdejšího prostředí, a které by neměl vynechat žádný milovník dobrého vína.