home Ostatní Zlepšete svou erekci a tím i sexuální život

Zlepšete svou erekci a tím i sexuální život

Snad každý muž ví, že pokud chce mít kvalitní intimní život, potřebuje mít i kvalitní erekci. Často se s přibývajícím věkem stává, že se erekce zhoršuje. To vede k méně kvalitnímu uspokojení a pokud je erekce slabá, tak je pohlavní styk zcela nemožný. Pokud vás takový problém trápí, není dobré házet ručník do ringu. Existují způsoby, jak erekci zlepšit a pokud máte zatím kvalitní erekci, měli byste dbát na prevenci toho, aby vám takto vydržela až do pozdního věku.

Co udělat pro lepší erekci?

Zajímají vás, jak na zlepšení erekce? Základem je zdravý životní styl. Pokud máte nadváhu, kouříte, máte málo pohybu nebo často pijete alkohol, hrozí vám větší riziko erektilní dysfunkce. Obezita vede k ucpání důležitých pohlavních cév a pak se intimní partie hůře prokrvují. Důležité je mít štíhlý pas a vyvážený jídelníček, aby mělo vaše tělo vše, co potřebuje. Pravidelné cvičení se postará o pružnější cévy a vyšší hladinu testosteronu. Důležitý je i pravidelný sex nebo masturbace, aby se trénovala vaše prostata. Vhodné je s přibývajícím věkem také užívat doplňky stravy se zaměřením na intimní zdraví.

Dosáhnout tvrdé erekce není pro každého samozřejmost. Změna životního stylu vám může výrazně pomoci a zlepšit její kvalitu. Když jsou ovšem problémy akutní, pouhá změna životního stylu nepomůže. V takovém případě by vaše kroky měly směřovat do ordinace urologa. Jde o lékaře, který vám poradí a pomůže. Vyšetří vás a zjistí, jestli není dysfunkce způsobena nějakou zdravotní komplikací. Pokud ne, obvykle vám předepíše tablety, které se o pevnou erekci postarají, jde zejména o Viaru nebo Cialis. Tyto léky mají rychlý nástup účinku a po vzrušení a stimulaci penisu dojde k pevné a dlouhotrvající erekci. Vyplatí se problémy s erekcí řešit včas. Byla by škoda se připravit o sexuální život, protože se výrazným způsobem podílí na naší spokojenosti.