home Ostatní Ubytujte se v korunách stromů a odneste si zážitek na celý život

Ubytujte se v korunách stromů a odneste si zážitek na celý život

Pobyt v přírodě patří mezi důležité momenty pro každého člověka. Je to místo, kde se můžeme nabít, uvolnit mysl a relaxovat. Ne každý si umí najít čas na to, aby se do přírody podíval a pokud ano, většinou je to jen na krátkou chvíli. Co byste řekli tomu, kdybyste na pár dní opustili svůj hektický život plný povinností a ubytovali se v domě na stromě? Tato možnost se nabízí všem a nejde o ledajaké bunkry, ale o luxusní domy v korunách stromů, které jsou zasazeny do čisté horské přírody.

Objevte Treehouse Ještěd

Treehouse Ještěd jsou domy v korunách stromů. Občas je potřeba si odpočinout od městského života, od hluku, od elektroniky a od lidí kolem vás. Tyto domy jsou luxusně zařízené a budete mít veškeré pohodlí. Není zde elektřina a ani ji potřebovat nebudete. Zjistíte, že nepotřebujete televizi a počítač k tomu, abyste si užili krásný večer. Domy na stromě vám umožní se věnovat aktivitám, na které jste dříve neměli tolik času. Můžete se zde ubytovat sami, se svým protějškem, ale i s rodinou nebo přáteli.

Přes den můžete grilovat, používat venkovní saunu a podnikat výlety do širokého okolí. Ráno vás nebude budit hlasitý alarm, ale východ slunce a zpěv ptáků. Když se z domu rozhlédnete, budete mít panoramatický výhled na Ještěd, na Bezděz a na Ralskou pahorkatinu.

Je to kouzelné místo, neuvidíte odsud žádné paneláky ani nic, co by vám kazilo příjemný dojem z ubytování. Pokud jste hledali ubytování ještěd, lepší nenajdete. Ubytovat se v korunách stromů je zážitkem na celý život. Nejbližší obcí je zde obec Křížany. Pokud jste něco takového ještě nezažili, je nejvyšší čas to vyzkoušet. Opustit civilizaci a být v srdci krásné přírody je zážitek k nezaplacení. Zajisté si ho budete chtít zopakovat. Zajímá vás více informací nebo si chcete ubytování zarezervovat? Navštivte web Treehousejested.cz.