home Ostatní Slaná, ovocná či dortová kytice jako netradiční dárek

Slaná, ovocná či dortová kytice jako netradiční dárek

Někdy bývá obtížné vymyslet dárek, který by obdarovaného potěšil. Pokud chcete něco originálního a neotřelého, podívejte se na stránky frutiko.cz. Naleznete zde inspiraci pro dárky, které jsou rozhodně originální a potěší každého. Kromě netradičních dortů jsou to i kytice, které mohou být skvělým dárkem jak pro ženy, tak i pro muže.

Kytice od Frutiko vždy potěší

Možná si nyní povzdechnete, e kytice je dárek vhodný pro ženy. V případě společnosti Frutiko tomu tak není. Kromě klasické kytice si zde můžete objednat i kytice méně tradiční. Nejen ženám jsou určené kytice dortové a ovocné a především muži pak uvítají slané kytice.

  • Kytice z květů

Pokud chcete darovat klasickou kytici z květů, můžete si objednat růže, krabice květin nebo květinové pugéty. V krabici jsou většinou růže naaranžované do dárkové krabice různého tvaru i barvy. Růže mají svůj původ v Holandsku a jsou aranžovány vždy v den doručení.

Jedná se o kytice jedlé, pro jejichž přípravu se používají čerstvé kousky ovoce, jež se aranžují do dárkových košů nebo jiných nádob. V kytici naleznete ananas, různé druhy melounů, hroznové víno, jablka, kiwi, meruňky nebo třeba jahody. Objednat si můžete kytici z ovoce nebo ovoce máčeného v kvalitní čokoládě.

  • Slané kytice

Ideální volba především pro muže. Pro jejich výrobu se využívají kvalitní druhy uzenin, klobás, sýrů a to vše doplňuje čerstvá zelenina. Pokud je obdarovaný vegetarián, můžete mu objednat kytici složenou z několika druhů sýrů a čerstvé zeleniny.

  • Dortové kytice

Ano, i dortovou kytici si můžete objednat. Pro její přípravu se používají malé dortíčky, muffiny nebo popcaky. Jednotlivé kousky se namáčejí do kvalitní belgické čokolády, zdobí oříšky, fondánem a čokoládou a dokonce si můžete vybrat, jaké tvary bude kytice tvořit. Jedná se především o srdíčka, kuličky nebo růžičky.