home Ostatní S fotopastí na pozemku budete vždy klidnější

S fotopastí na pozemku budete vždy klidnější

Vašeho majetku si zajisté vážíte. Staráte se však také o jeho ochranu? Pravděpodobně jste do svého domu a jeho vybavení investovali nemalé množství peněz. Byla by zajisté pohroma, kdyby se k vám někdo vloupal a váš majetek ukradl nebo poničil. Je důležité mít nějaké bezpečnostní prvky u domu. Možná máte alarm nebo psa, ale ani to není jistota. Buďte zodpovědní a pořiďte si na svůj pozemek také fotopast.

Investice, která podpoří vaše bezpečí

Fotopasti jsou poměrně levné, ale jejich přínos je k nezaplacení. Zatímco kamera se instaluje většinou na dům, fotopast je jiná, ta se instaluje na strom. Jaký je důvod? Stane se vaším tajným špionážním okem, které uvidí to, co byste běžně vidět nemohli. Když je kamera vidět, zloděj si najde jiné místo, kudy vniknout, o fotopasti však budete vědět jen vy. Ať už k vám zavítá zvědavý soused, stalker nebo zloděj, vy budete mít vše podrobně zdokumentované. Fotopasti mají PIR čídlo reagující na tepelný pohyb a když ho zaznamenají, okamžitě vetřelce vyfotí nebo nahrají na video, podle toho, co si nastavíte. Zvolíte si, kdy má být fotopast aktivní, aby nesnímala tehdy, když budete třeba sekat zahradu.

Fotopast je velmi odolná, vydrží venku fungovat po celý rok a nevadí ji ani mráz nebo déšť. Díky nočnímu přísvitu pořídí kvalitní snímky i v nočních hodinách. U běžné fotopasti si můžete pořízené záběry prohlížet na těle fotopasti, pokud má LCD displej, nebo v počítači. Pro ochranu majetku je však vhodnější GSM fotopast, která vám pořízené snímky odešle vždy na telefon nebo na email, takže se okamžitě dozvíte o každé hrozbě. Fotopast si pořizuje na pozemek stále více lidí a pokud ji ještě nemáte, neměli byste otálet. S její pomocí budete mít vždy dokonalý přehled o tom, kdo vnikne na váš pozemek. Vybírejte si ze široké nabídky kvalitních modelů na Fotopast.eu.