home Ostatní Postarejte se o domácí energetické rozvody elegantně a jednoduše. Máme pro vás inovativní řešení!

Postarejte se o domácí energetické rozvody elegantně a jednoduše. Máme pro vás inovativní řešení!

Určitě velice dobře znáte ty momenty, kdy v domácnosti potřebujete opravit nebo přidat kabeláž, potrubí vodovodní nebo dokonce plynové, a čeká vás kolem toho spousta práce. Většina technologií úchytů je totiž dost náročná a vyžaduje zdlouhavé a někdy až zbytečné procedury.

Jenže jsou k dispozici i takové možnosti, které vám zcela naopak umožní uchytit veškeré potřebné rozvody velice rychle a jednoduše, aniž byste u toho museli vykonávat zbytečnou práci. Jedná se o šikovní PVC úchytky, které se staly hitem.

Jednoduché, levné a přitom inovativní

To, že nemusí být nutně nová technologie něčím extrémně obtížným nebo komplikovaným, nám dokázala ukázat právě společnost Schnabl se svými platovými úchytkami. Jedná se o velice kvalitní úchytky, které jsou dělány z dostupného, ale odolného druhu PVC. Samotné úchytky můžete kupovat v desítkách provedení od možnosti organizace různého počtu rozvodů, přes jejich specializaci, až po odlišnosti v jejich designu. Rozhodně si tak díky tomuto výběru do domácnosti každý najde přesně takové, které potřebuje.

Jednoduchá organizace kabelů

V elektronických rozvodech bychom se vždycky měli snažit o to, aby byly dokonale seskládané. Indukční vlastnosti kabelů totiž mnohdy mohou vést k nehodám a komplikacím, pokud nejsou kabely vzájemně uspořádané. Navíc i na pohled je směsice kabelů bez zjevného uspořádání opravdu ošklivá. Tuto funkci ale nemusí zastávat jenom na instalaci obtížné elektrikářské lišty, ale také příchytky na kabely, které jsou připraveny na držení a organizaci jednoho i více kabelů. Díky tomu s nimi můžeme elegantně manipulovat podle přání.

Příchytky na trubku ušetří mnoho práce

Ačkoliv je instalace elektrikářské lišty občas peklo, tak je stále jednoduchá proti příchytkám na trubky. Ty většinou vyžadují hluboký závit a obtížné vrtání. Nová příchytka na trubku z PVC ale nepotřebuje nic víc, než jenom vyvrtání díry a o drobném průměru. Po samotné instalaci jsou totiž jak trubkové, tak i kabelové příchytky zcela samonosné. Můžete se tak spolehnout, že bude dokonale držet bez potřeby dalších součástek.