home Ostatní Pokud už doma nevydržíte poslouchat hluk od sousedů, odhlučněte si byt

Pokud už doma nevydržíte poslouchat hluk od sousedů, odhlučněte si byt

Vaše sousedka začne už v 6 hodin ráno luxovat? Možná se také nad vámi vzbudí děti, které začnou křičet a zběsile dupat. Od souseda se může ozývat štěkání psů a milovník hudby pod vámi může testovat své nové repráky. Bydlet v paneláku není lehké, protože musíte sdílet zvuky všech vašich sousedů. Někdy je to nesnesitelné a obzvláště tehdy, když potřebujete klid na práci nebo třeba na odpočinek a spánek. Nemusíte si na šílený hluk zvykat nebo se stěhovat jinam, zachrání vás protihluková izolace.

Odhlučnění domácnosti není složité

Hluk je možné zastavit, aby vás nerušil. Vaše stěny v paneláku ho možná nezastaví, ale akustické panely ano. Jedná se o panely, které mají velmi vysokou hustotu a zvuk přes ně buď nepronikne nebo je ztlumený tak, aby vás nerozptyloval.

Dokonce i několik centimetrů tlustá akustická izolace dokáže ztlumit zvuk o desítky decibelů. Odhlučnění místnosti spočívá pouze v instalaci akustických materiálů na stěny, strop nebo podlahu. Níže se můžete dozvědět něco o akustické izolaci:

Kompletní sortiment akustického materiálu nabízí internetový obchod Akusticka-pena.cz. Nabízí se vám vše potřebné, abyste si své prostory odhlučnili. Každý druh akustického materiálu je zde přehledně popsaný a podrobné návody na instalaci vám umožní si místnosti krok po kroku odhlučnit.

Zjistíte, že to není těžké a také vás zajisté potěší skutečnost, že akustické materiály můžete pořídit výhodě, takže pro vás nebude odhlučnění velkým výdajem. Inspirujte se sortimentem eshopu a zajistěte si konečně klid od hluku, který vám komplikuje život.