home Ostatní Plechová střešní krytina je ideální volbou pro každou střechu

Plechová střešní krytina je ideální volbou pro každou střechu

Snad každý ví, že kvalitní střecha je základem každé budovy, protože ji chrání před rozmary počasí. Od střechy se mimoto očekává, že bude pro budovu ozdobou na celý život. Pokud chcete i pro svůj dům to nejlepší, nemusíte volit jen tradiční řešení. Vyplatí se sledovat současné trendy, v oblasti střešních krytin prudce roste popularita plechových střešních krytin, které vynikají svými vlastnostmi i vzhledem.

Plechové krytiny od výrobce STŘECHY COMAX®

Výrobce STŘECHY COMAX® patří mezi přední ikony v oblasti plechových střech. Střechy COMAX® jsou velmi lehké, snadno se montují a mají dlouhou životnost podloženou zárukou na 75 let. Jde tedy o střechu na celý život, která vás potěší i tím, že si zachová i po letech svůj vzhled. Vyrábí se s ohledem na životní prostředí, a tak je 100% recyklovatelná. Můžete počítat s vysokou odolností této krytiny, odolává UV záření, chemickým vlivům i korozi. Vzhledem k mnoha podobám i barevným provedením si z nabídky vyberou i ti nejnáročnější, můžete vybrat vhodné krytiny jak pro starou zástavbu, tak i moderní stavbu. Volit můžete velkoformátové plechové krytiny pro krytí šikmých střech COMAX ALUKRYT®, COMAX TAŠKA MAXI, COMAX FALC, COMAX KLIK, COMAX VLNKA a TRAPÉZOVÉ PLECHY COMAX®.

Dále se vám nabízí designová maloformátová krytina COMAX BOCO 330. Tato krytina zdobí již nespočet domů a v mnoha případech byste zajisté nepoznali, že jde o střechu z plechu. O kvalitě plechové krytiny svědčí nejen pozitivní recenze zákazníků, ale kvalita materiálu je rovněž doložena atesty. Výrobní proces krytiny má certifikaci ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. Pokud budete mít o plechové střešní krytiny zájem, můžete výrobce kontaktovat přímo na jeho webových stránkách www.strechycomax.cz. Najdete zde také ukázky již hotových realizací, které pro vás můžou být skvělou inspirací. Na základě vaší poptávky vám výrobce nezávazně zpracuje kladečský plán zdarma. Na krytinu dlouho čekat nemusíte, pokud vám bude plán vyhovovat, po jeho potvrzení vám budou profilované plechové krytiny na míru dodány do 10 pracovních dnů. Nákladní vozy vám dovezou materiál až na stavbu. Zajistěte svému domu moderní řešení, na které se můžete spolehnout.