home Ostatní Ochraňte svůj telefon a hodinky před porušením za pár korun

Ochraňte svůj telefon a hodinky před porušením za pár korun

Určitě se nikomu v životě nevyhnul moment, kdy by neproklínal sám sebe za to, že se o svůj mobil nebo chytré hodinky nestaral o něco lépe. Zkrátka mnohdy není potřeba ani velkého pádu nebo rány k tomu, aby to mobil jednoduše odnesl prasklým displejem.

V ten moment je pochopitelně většinou výhodné ještě vzít peníze a opravit displej. Jenže telefon je už jednou navždy porušený tím, že byly jinak neprodyšné vrstvy odkryty. Proto se vyplatí nejen v případě telefonu, ale i dalších chytrých zařízení investovat do toho, aby byly na případné podobné komplikace dokonale připraveny.

Jednoduchá ochrana rámu mobilu

Rám mobilu je jednou z těch nejcitlivějších částí. I když si většina lidí myslí, že na zničení sklíčka potřebuje telefon dostat úder právě do těchto míst, tak je mnohem jednodušší dojít rozbití skla právě přes naťuklý roh. Pády na rohy bývají konečné. A to nejen pro sklíčko jako takové, ale i pro některé citlivé součástí, jako je například reproduktor umístěný poblíž rámu telefonu.

V tomto případě je základní ochranou kryt na mobil Samsung, který můžete najít v mnoha variantách. Velice oblíbené jsou především menší kryty, které v podobě gumového přetahu chrání zadní část telefonu a jeho rám kolem dokola. Mnozí ale přitom preferují spíše kompletní flip kryty.

Ochranné sklo je povinností

Ochranné sklo by měl mít na svém telefonu opravdu každý, komu záleží na jeho technickém stavu. Pořád se bavíme o skle, které vyjde na několik málo stovek korun, oproti telefonu, který se často pohybuje i v desítkách tisíc korun. Zakoupit tak ochranné tvrzené sklo Samsung rozhodně není investicí, která by za bezpečnost vašeho telefonu nestála.

Ochranu si zaslouží i chytré hodinky

Pochopitelně nesmíme zapomenout na to, že i chytré hodinky se mohou vyšplhat do poměrně vysokých finančních hodnot. Především potom velice populární Apple Watch. Zakoupit tak ochranné tvrzené sklo Apple Watch je i v tomto případě investice, která se vám zajisté vyplatí. Dvojnásob z toho důvodu, že se na chytré hodinky nevyrábějí žádné ochranné rámy, ale sklíčko je opravdu jediným způsobem, jak je ochránit před újmou.