home Inspirace Jak výhodně poslat zásilku do zahraničí?

Jak výhodně poslat zásilku do zahraničí?

Posílání zásilek do zahraničí či ze zahraničí je u zákazníků e-shopů a firem stále populárnější. Za popularitou stojí zejména možnost sehnat nedostupné zboží či výhodnější cena zboží. Z tohoto důvodu dnes dosahuje mezinárodní přeprava zásilek obdobných objemů jako vnitrostátní přeprava. Jediným problémem, se kterým se firmy potýkají, je volba vhodného přepravce. Právě proto vám přinášíme tip na přepravní společnost Emons. A proč se obrátit právě na ni?

Rozvinutá přepravní síť

Mezi jednu z hlavních výhod využití služeb přepravní společnosti Emons je disponování rozvinutou přepravní sítí. Díky tomu je schopna zajistit přepravu zásilky téměř po celém světě. Mezinárodní přeprava zásilek je u společnosti Emons realizována všemi možnými způsoby. Přeprava zásilek probíhá pomocí kamionové, železniční, letecké či námořní dopravy, včetně jejich kombinace. Díky tomu si tak můžete zvolit způsob přepravy zásilky, který vám bude nejvíce vyhovovat. Ať jde o nejlevnější či nejrychlejší způsob přepravy.

Cenově výhodná přeprava malých i velkých zásilek

Přepravní společnost Emons navíc můžete využít pro přepravu malých i velkých zásilek. Na rozdíl od jiných přepravců ji totiž nečiní problém ani mezinárodní přeprava nadrozměrných a atypických zásilek. Její specializací je totiž přeprava palet a kontejnerů, která umožňuje zajistit i přepravu nadrozměrných nákladů a zajistit co nejnižší cenu za dopravu. Doprava na paletách také zvyšuje bezpečnost zásilky před poškozením, jelikož lze palety přepravovat pomocí vysokozdvižného vozíku.

Bezstarostná přeprava zásilky

Nakonec u přepravní společnosti Emons oceníte vysokou kvalitu zákaznického servisu, který vám poskytne bezstarostnou přepravu zásilky. Stejně jako u jiných přepravních společností získáte po odeslání zásilky možnost sledovat svoji zásilku a zjistit tak, kde se právě nachází. Využít můžete také celních služeb a poradenství. Přeprava zásilek do zahraničí u společnosti Emons vám tak zajistí, že se nebudete muset o nic starat. Navíc si můžete nechat zásilku vyzvednout i na adrese své firmy či domova.