home Ostatní Dosáhnout lepší erekce nemusí být tak složitév

Dosáhnout lepší erekce nemusí být tak složitév

Být skvělým milencem, po tom touží snad každý muž, pro muže je totiž velmi uspokojivý pocit, když dokáže intimně potěšit svůj protějšek. Pro vztah je důležitý pravidelný sex a jeho kvalita závisí povětšinou na kvalitě erekce. Pokud je erekce slabá, tak si sex ani jeden z partnerů tolik neužije, pokud je velmi slabá, tak pohlavní styk ani není možný. Kvalita erekce je závislá na mnoha faktorech, od vašeho věku až po psychický stav, fyzickou kondici, stravu a zdraví.

Co udělat pro zlepšení erekce

Kvalita erekce se dá ovlivnit, vezmeme to popořádku. Základem je zdravý životní styl a pravidelný pohyb. Pokud jste v kondici, vaše tělo je správně prokrvené, nemáte ucpané cévy a vaše tělo funguje tak, jak má. Pokud jste obézní, nezdravě se stravujete, kouříte a málo se hýbete, vždy se to podepíše i na intimním životě. Je tedy jasné, že se o sebe musíte starat.

Co se týče věku, ten nikdo nezastaví, je potřeba dbát však na to, abyste byli v každém věku vitální. Při zvyšujícím se věku často klesá libido i množství pohlavních hormonů, často se také zhoršuje zdraví prostaty. Pro zlepšení je vhodné užívat potravinové doplňky zaměřené na vaší intimní oblast, mezi nejlepší patř Merlix, při dlouhodobém užívání se postará o zdravější prostatu, zvýšení libida i lepší erekci.

Samozřejmě je potřeba pravidelně souložit nebo masturbovat. Pokud je penis dlouhodobě neaktivní, prostata ochabne a penis se může dokonce zmenšovat. Prostatu je třeba neustále trénovat, nejlépe pravidelným sexem. Také existuje mnoho různých posilovacích cviků pro posílení prostaty, které zajistí pevnější a dlouhotrvající erekci. Lékaři doporučují i ověřené pomůcky, například vakuové pumpy, které umí zlepšit prokrvení penisu a zvětšit jeho objem. Pokud máte problémy s erekcí, které jsou omezující, vyplatí se navštívit urologa, v mnoha případech jsou vhodné léky pro léčbu erektilní dysfunkce.